web development

פיתוח מערכות ופתרון בעיות בבניית אתרי אינטרנט.

בתעשיית הטכנולוגיה נחשב לדרך חיונית להיווצר באמצעות מתן שירות אלקטרוני. אנו מבינים את החשיבה של יצירת אתר מעניין ובעל יכולות ספציפיות לאתר של הלקוח ובכך הכנו כמה מאמרים שטוב לדעת.

פיתוח אתרי אינטרנט

 

מהו פיתוח אתרי אינטרנט?

 
פיתוח אתרי אינטרנט הוא תהליך מתוכנן לבנייה ועיצוב של אתר באמצעות שלבי עבודה מסויימים. השלבים החשובים ביותר בתהליך כמו: הבנת המושג "אתרי אינטרנט", להבחנה בדרשי לקוח, ועד לעד שלב שחשוב – קידום.

 

המלצה ואבני דרך לכלי עזר, עבור פיתוח אתרי אינטרנט:

 
במסגרת תהליך פיתוח אתרי אינטרנט משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עזר מתאימים להעלאה של האתר לרמה הבאה. 
בניית אתר אינטרנט מדוייק, מעשי וחדשני מחדש את החוויה של המשתמש ומומלץ לעמוד על השלבים הבאים:
 
-בניית אתר מקצועי עם מבט לכל שכבות הפיתוח של העסק / הארגון.
– בניית אתר בעל עיצוב רספונסיבי, נגיש, מאובטח ומהיר.
– עבודה של מפתחי אתרים ומעצבים.
– אופטימיזציה של SEO נראות עבור האתר והעסק שלך.
– עבודה עם תהליך מובנה: תכנון, יצירת אב טיפוס, ביצוע ובדיקה.
 

מתי לשכור חברת פיתוח אתרי אינטרנט?

 
כאשר חברה צומחת, היא זקוקה לאתר אינטרנט מתאים לעמידה בדרישות של השוק. בנייה מסודרת של האתר, על-פי תהליך מבוסס, יעניין את המבקש. אחד השלבי' של יצירת אתר מעניין:
1) הקצעה 2) עיצוב ו-3) פיתוח.
שלושתם חייבים להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיש להם הבנה עמוקה כיצד ליצור אתר מוצלח תוך מחשבה על ידידותיות למשתמש.

 

תקציב ומחירון לפיתוח אתרי אינטרנט:

 
פיתוח אתרי אינטרנט הוא תהליך מסודר שמשלב בנייה, עיצוב, קידום ואחסון. לבעלי העסק מתחת למדריך הווי מבחר שלבי הפעולה שנדרש לשלב בתהליך.
חשוב לדעת שמחירו של פיתוח אתר אמנם יאמד מהאתר, אבל בא"מ – 3000-20,000 ₪ .
ואתר מכירות / מערכת / בוקינג יעלה בין 12,500-34,000 ₪ . ואף יותר בהתאם לאפיון הצורך.

 

איך לבחור חברת פיתוח אתרי אינטרנט מתאימה?

 
ביצוע פרויקטי פיתוח אתרי אינטרנט הוא משימה מאתגרת שדורשת ידע בעל מקצועי, ניסיון, ומחוייבות להשלמת המשימה. בנייה של אתר מאחורי ה-scenes  דורשת שלבי תהליך מסוּדָּר, באמצע ה- עיצוב ופיתוח האתר.
בנוסף, לחברה מתאימה צריכים להיות מעצבים ומפתחים מקצועיים עם ידע בטכנולוגיות וכלים שונים הנדרשים לעיצוב ופיתוח אתר מוצלח.

שאלות שודאי יש לכם

אז לפני בכלל שמתחילים לפתח אתר, מבצעים איפיון מסודר לאתר  ולמצב בו מגיע הלקוח, ובודקים את כל מה שיש ברשותו. האם יש לו תכנים, טקסטים ותמונות, האם הוא כבר רכש דומיין, האם יש ברשותו תוכנית אחסון, האם הוא צריך מערכת סליקה באתר, האם לחבר למערכת הפקת חשבוניות, או אולי מערכת משלוחים… יש המון דברים שצריכים לבדוק מול הלקוחות טרם תחילת תהליך פיתוח האתר, אבל לכל לקוח מתאימים את פיתוח האתר לפי התכנים שיש ברשותו, ומייצרים לו תכנים במידת הצורך.
כמובן. אנחנו נוכל לעזור לך למצוא את כתובת הדומיין הטובה ביותר עבור העסק שלך. ניתן למצוא דומיין עם סיומות של כמעט כל הסוגים גולל לאתרים בינלאומיים החל מעלות של 80 שח לשנה בלבד. במידה ותבחרו לא לרכוש דומיין כלל בשלב זה, נוכל לספק לכם דומיין זמני שישב על תוכנית האחסון שלנו, ועליו נוכל לבנות לך את האתר באופן זמני עד לאישורך הסופי, ולאחר האישור הסופי נוכל להעביר את האתר שישב על הדומיין הראשי שברשותכם.
לא, אנחנו נוכל לספק לך אחסון של האתר אצלנו באופן זמני במידת הצורך. ולאחר סיום הבניה נעניק לאתר את החבילה הרצויה ביותר של השרת והאחסון לאתר שלו בהתאם לחברה המספקת עימה אנו פעילים בשוטף ותחת אחריותינו המלאה. אחסון אתר בשרת הוא מה שנותן לאתר את החיים. חברות אחסון אתרים שונות בארץ ובעולם מציעות מחירים שונים לאחסון של אתרים אצלם, וכל אחת מציעה אפשרויות שונות כחלק מתוכניות האחסון. נשמח להמליץ על חברות האחסון המומלצות ביותר שאנו עובדים איתן, ואף להעניק קוד הנחה מיוחד ללקוחותינו.
תהליך איפיון האתר יאפשר לנו ליצור מסמך מסודר, שבסופו נדע לבסוף-
– מה הוא שלב הפתיחה של הלקוח, מאיפה הוא מתחיל ומה צריך לרכוש.
– מי הם המתחרים של החברה ומה גודל השוק בו היא הולכת לפעול.
– אילו מוצרים או שירותים הכי כדאי לנו להציג בפרונט האתר ועל מה לוותר
– אילו עמודים האתר הולך להכין ומה הם הסקשנים והתכנים שיופיעו בכל עמוד.
– מהם צבעי האתר, מה הפוטנים, הגדלים, המיתוג, והמסר שנרצה להעביר.
תהליך איפיון האתר בעצם מאפשר לנו לאסוף מידע על המצב ההתחלתי של הלקוח ושל החברה לה אנו נבנה את האתר. מעבר לאיסוף מידע וניתוח השוק, קהל היעד והמתחרים, אנחנו גם נבין במדויק מה הם צרכי החברה, ואיפה היא עומדת מבחינת נכסים דיגיטליים נוכחיים, והאם יש ברשותה תכנים ומדיות לספק בכדי לייצר אתר טוב ומוכר מספיק.
קיימות מספר שיטות פיתוח אתרי אינטרנט, כמו פיתוח מרכזי, פיתוח מבוסס תוכן ופיתוח רספונסיבי. בפיתוח מרכזי, האתר נבנה באופן מלא ע"י מפתחי תוכנה מקצועיים, ובפיתוח מבוסס תוכן, האתר נבנה באופן שהתוכן הוא מרכזי ונגיש למשתמשים. פיתוח רספונסיבי, האתר מתאים לכל מכשיר ומסך ומספק חווית משתמש משופרת.
בפיתוח אתרי אינטרנט חשוב להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות כדי ליצור אתר רספונסיבי ומתקדם. טכנולוגיות חשובות כוללות HTML5, CSS3, ג'אווה סקריפט, ו-JQuery. כמו כן, פלטפורמות תוכן כמו WordPress ו-Drupal יכולות לסייע בבניית אתרים בצורה מהירה ויעילה. מעבר לכך, טכנולוגיות כמו סוויפט, ריאקט ו-AngularJS יכולות לעזור ליצור אתרים מתקדמים מאוד ויעילים מאוד.

קיימים מספר סוגים של אתרי אינטרנט, כגון: אתרי מידע, אתרי מסחר אלקטרוני, בוקינג ופגישות, קורסים, אתרי חברתיים ורשתות חברתיות, אתרי תוכן, אתרי בלוגים ועוד. כל סוג מתאים לצרכים והמטרות השונות, ולכן חשוב לבחור את הסוג המתאים ולבנות את האתר בהתאם לצרכים הספציפיים של המשתמשים שלכם. פיתוח אתרים מתקדמים, נשים דגש על אתרים רספונסיביים ועל אתרים פונקציונליים ובעיקר אל התוכן המסר הנגישות והמהירות.

פיתוח אתרי אינטרנט ופיתוח אפליקציות הם שני תחומי עיסוק שונים עם יכולות שונות. בפיתוח אתרי אינטרנט, המטרה העיקרית היא ליצור אתר אינטרנט שבו המשתמש יכול לגשת למידע ולקבל שירותים באמצעות הדפדפן שלו. בנוסף, אתרי אינטרנט נועדים להיות רספונסיביים ומתאימים למסכי מחשב, טאבלטים וסמארטפונים.

אתר חנות הוא אתר שמאפשר להעלות את המוצרים שלכם לרשת האינטרנט ולהתחיל למכור אותם אונליין מבלי הצורך להחזיק חנויות פיזיות. הוא חיסכוני ומתאים מאוד ללקוחות עם מוצרים פיזיים, החל ממוצר בודד ועד למלאי מוצרים רחב ומרשים, שרוצים להגיע לקהל לקוחות גדול ולמכור את המוצרים שלהם בקלות ובמהירות.

כמובן שזה בהתאם לגודל האתר ובהתאם לצכרי הלקוח, אך טווח הזמן המומוצע שלוקח לפתח אתר תדמיתי הוא כ-30 ימי עסקים כולל עיצוב וסבבי תיקונים, ואתר איקומרס עם מוצרים לוקח בממוצע 40-90 ימי עסקים כולל תיקונים לעיצוב והעלאה של מוצרים לאתר.

בניית אתר אינטרנט היא חשובה לכל עסק רציני שמעוניין לקדם את עצמו ולהגיע לקהל רחב יותר. כאשר מדברים על פיתוח אתרים, קיימות המון אפשרויות לבחירה. אך יש פלטפורמת בניית אתרים אחת שכמעט כל מפתח ומעצב אתרים מכירים – ויש לה הסיבות לכך. ורדפרס היא אחת הפלטפורמות הפופולריות והמומלצות ביותר עבור בניית אתרי אינטרנט וצורך קידום העסק בגוגל ומנועי חיפוש עצה: פיתוח אתרי אינטרנט מחייב יכולת לפתור בעיות כמו תקלות טכניות וכיפוליות בקוד. מפתחי התוכנה חייבים להיות מקצועיים, יצירתיים ולפעול בצורה מכוונת אל מטרות החברה. בנוסף, קידום אתרים ואופטימיזציה למנועי חיפוש הם חיוניים להצלחת אתר ומומלץ ללמוד עליהם בעומק.

טווח המחירים לעיצוב ופיתוח של אתרי תדמית נע בין 3,000 ש”ח ל-25,000 ש”ח ויכול אף להגיע ליותר מכך, הכל בהתאם לצרכי ורצון הלקוח ולפיצרים שמוספים לאתר.

טווח המחירים לעיצוב ופיתוח של אתר חנות נע בין 12,500 ש”ח ל34,000 ש”ח ויכול אף להגיע ליותר מכך, הכל בהתאם לצרכי ורצון הלקוח ולפיצרים וכמות המוצרים שאנו נוסיף לאתר.

TALK TO > US

אפשר גם להשאיר הודעה ונחזור אליך בהקדם

שיווק דיגיטלי: כלי חיוני לקידום עסקים

בעולם העסקי המתחרה והמשתנה באופן מתמיד, שיווק דיגיטלי הפך לאחד מהכלים החשובים ביותר לקידום עסק. אבל מהו בעצם שיווק דיגיטלי?

דיי וואן
מידע נחוץ

פיתוח מערכות ופתרון בעיות בבניית אתרי אינטרנט

בתעשיית הטכנולוגיה נחשב לדרך חיונית להיווצר באמצעות מתן שירות אלקטרוני. אנו מבינים את החשיבה של יצירת אתר מעניין ובעל יכולות ספציפיות לאתר של הלקוח ובכך הכנו כמה מאמרים שטוב לדעת.

דיי וואן
מאמרים חשובים